O mně

Právnické vzdělání jsem získala na Univerzitě Karlově v Praze, promovala jsem v roce 1985, od té doby se intenzivně věnuji své profesi.

Jako samostatná advokátka pracuji od 1.ledna 1993,mám svou advokátní kancelář v centru Prahy, v Praze jsem se také narodila a vyrůstala, ve volném čase sportuji a věnuji se rodině - starší syn studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, aktivně se zapojil do práce v mé kanceláři.

Mým cílem byl vždy spokojený klient, preferuji být tzv. rodinným advokátem, který pomáhá svému klientovi ve všech oblastech práva, dříve jsem se hodně věnovala trestnímu právu a občanskému, v současnosti mě zajímá oblast autorského práva a oblast umělecké činnosti,právního poradce jsem dělala pro film „KVASKA“ a pro scénář filmu „KÁJÍNEK“.

Obratem zajistím převody nemovitostí, smlouvy kupní i darovací, ve své kanceláři ověřuji podpisy, klienti tedy mají veškerý komfort, v oblasti obchodního práva, kromě klasického zastoupení v procesu jsem se zaměřila na likvidace obchodních společností.